Wynajem wózków widłowych

W naszej flocie wynajmu znajdują się wózki widłowe nowe i używane. Oferujemy wózki widłowe spalinowe oraz wózki widłowe elektryczne. Nasza oferta zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta. W celu zapewnienia Państwu komfortu użytkowania oraz maksymalnej wydajności, każdy wynajmowany wózek widłowy poddawany jest regularnym przeglądom przez nasz serwis.
Wynajem wózków widłowych jest doskonałym rozwiązaniem dla firm pragnących optymalizować koszty transportu wewnętrznego. Korzystając z wynajmu wózka widłowego nasi Klienci nie muszą się martwić żadnymi awariami czy usterkami.
Dla Państwa wygody proponujemy dwa rozwiązania- krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem wózków widłowych.

Czytaj więcej

Wynajem wózka widłowego jest doskonałym rozwiązaniem dla firm pragnących optymalizować koszty transportu wewnętrznego. Korzystając z wynajmu wózka widłowego nasi Klienci nie muszą się martwić żadnymi awariami czy usterkami. Wózki widłowe przeznaczone do floty wynajmu poddawane są okresowym przeglądom technicznym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokowykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie idealnie dopasować wózek widłowy do indywidualnych potrzeb Klineta.

Proponujemy dwa rozwązania – krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem wózka widłowego.

Wynajem krótkoterminowy jest to wynajem od 1 dnia do 1 roku. Oferujemy szeroką gamę wózków widłowych, które sprostają nawet najcięższym pracom. Nie musisz posiadać własnego wózka widłowego, aby raz na czas rozładować bardzo ciężkie ładunki. Wystarczy zwrócić się do nas a zaproponujemy wózek widłowy o udźwigu od 1 do 5 ton i wysokości podnoszenia od 3 do 6 metrów. Dzięki dwóm magazynom wózków widłowych ( centrala – Kraków, oddział lokalny Warszawa) jesteśmy w stanie dostarczyć nasze urządzenia w każde miejesce w Polsce.

Wynajem długoterminowy to wynajem obejmujący okres od 1 roku do kilku lat. Jest to doskonałe rozwiazanie dla dużych przedsiębiorstw, które nie chcą angażować własnych środków finansowych na zakup wózków widłowych niezbędnych do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nasz przedstawiciel handlowy zaproponuje Państwu odpowienie wózki widłowe- takie, które w sposób optymalny zaspokoją Państwa potrzeby.

Głównymi zaletami wynajmu wózków widłowych są:

 • niskie koszty utrzymania
 • nie muszą Państwo angażować dużej sumy pieniędzy w zakup nowej floty wózków widłowych
 • fachowa i błyskawiczna obsługa każdego Klienta
 • w razie awarii wózka widlowego zapewniamy zastępczy wózek widłowy bez dodatkowych kosztów
 • wózki widłowe, które wynajmujemy, są dostępne o udźwigach od 1 do 5 ton oraz
 • w przypadku wynajmów krótkoterminowych oferujemy wynejm wózka widłowego wraz z operatorem
 • wynajmowany wózek widłowy objęty jest pełną obsługą serwisową
 • w swojej oferice posiadamy również nowe wózki widłowe z możliwością zamontowania dodatkowego osprzętu
 • do wszystkich wynajmowanych wózków oferujemy w opcii wyposażenie dodatkowe takie jak: przesuw boczny, obrotnica, sćisk boczny, paletyzer itd.
 • wózki widłowe wysokiego składowania o wysokościach podnoszenia do 10m
 • wózki magazynowe o napędzie mechanicznym oraz elektrycznym
 • reakcja serwisowa w razie awarii wózka widłowego w ciągu 24 godzin

Wynajem wózków widłowych jest również doskonałym rozwiązaniem dla małych firm w przypadku:

 • nagłego, chwilowego zapotrzebowania na wózek widłowy
 • prac sezonowych nie wymagających posiadania wózka widłowego na stałe
 • chęci przetestowania wózka widłowego w celu sprawdzenia jego funkcjonalności oraz niezawodności przed podjęciem decyzji o zakupie

Wszystkie oferowane przez przez nas urządzenia posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy liderem wsród firm rentalowych. W naszej ofercie poza wózkami widłówymi znajdują się równiez urządzenia budowlane takie jak ładowarki teleskopowe znanej i uznanej marki MANITOU a także podesty ruchome nożycowe oraz teleskopowo- przegubowe firm GENIE oraz JLG.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą serwisową, która w przypadku awarii któregokolwiek z urządzeń służy radą i pomocą. Dzięki bardzo bogato wyposażonemu magazynowi częsci zamiennych (ponad 10000 pozycji magazynowych dostępnych od ręki) jesteśmy w stanie usunąć każdą awarię bez zbędnego oczekiwania na części.