Wózki widłowe - Serwis

Oferujemy naszym Klientom w pełni profesjonalną obsługę serwisową. Jest ona podporządkowana europejskim standardom, gdzie jednym z wyznaczników jest rzetelność w przeprowadzanych remontach.
Oznacza to, że wózki widłowe używane przekazywane są przed sprzedażą do serwisu, gdzie bez względu na ich stan techniczny poddawane są gruntownej odnowie oraz remontowi.

Nasi serwisanci posiadają uprawnienia konserwatorów do przeglądów oraz przygotowania wózków widłowych wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Zapewniamy również wizytę konserwatora w czasie odbioru wózka widłowego przez inspektora UDT.

Resurs wózków widłowych

Resurs wózka widłowego to okres zdolności użytkowej pojazdu. Określa się go, jako przewidywany i wyliczony na podstawie danych oraz wiedzy o dotychczasowym sposobie użytkowania, okres zdolności użytkowania, w którym wózek jezdniowy powinien być w stanie bezpiecznie funkcjonować i zapewniać prawidłową eksploatację.

Resurs wózków widłowych stanowi obecnie prawny obowiązek i nie można go zaniedbać.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Czytaj więcej o serwisie wózków widłowych

Pracownicy serwisu SAW-TRAK Sp. z o.o. sp. k. w zakresie serwisu oraz naprawy wózków widłowych są dostępni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych pozwala naszemu wykwalifikowanemu personelowi na szybkie zlokalizowanie ewentualnych usterek i usunięcie ich na miejscu u naszego Klienta.

Praca naszych serwisantów jest wspomagana przez magazyn części zamiennych na którym posiadamy około 10,000 części zamiennych do wózków widłowych oraz magazynowych dostępnych od ręki.

Nasz wyszkolony personel jest w ciągłej gotowości aby udzielić Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy.

Wózki widłowe obsługiwane przez nasz serwis pracują na terenie całego kraju.

Dzięki doskonale zorganizowanemu działowi serwisu wózków widłowych jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dotrzeć w każde wskazane przez Klienta miejsce. Posiadamy kilkunasto- osobową załogę mobilnych serwisantów, którzy pozostają w ciągłej dyspozycji, aby zapewnić naszym Klinetom najwyższy standard oferowanych usług połączony z szybkością i precyzją działania.

Na wszelkie wykonywane naprawy wózka widłowego udzielamy naszym Klientom pisemnej gwarancji a na okres naprawy oferujemy wózek widłowy zastępczy.

Bez względu na to, czy wózek widłowy jest na gwarancji czy też nie, nasz standard wykonywania usług pozostaje bez zmian.

Główne siedziba firmy usytuowana jest w Krakowie, a od 2001 roku posiadamy własne biuro serwisowo- naprawcze w Warszawie.

Główną zaletą naszego serwisu są:

  • gruntowne remonty wózków widłowych wszystkich najpopularniejszych marek oferowanych na naszym rynku
  • udostępnianie wózków widłowych zastępczych na okres przeprowadzanego remontu
  • posiadamy wszystkie uprawnienia do dokonywania przeglądów oraz rejestracji urządzeń w Urzędzie Dozoru Technicznego
  • wykonujemy prace naprawcze orez regeneracyjne w silnikach, skrzyniach biegów, hydraulice siłowej oraz we wszystkich innych podzespołach.
  • dzięki posiadanym uprawnieniom w profesjonlany sposób dokonujemy montażu instalacji gazowych w wózkach widłowch
  • posiadamy dostęp do ponad 10,000 części zamiennych do wózków widłowych dostępnych od ręki

Aby uzyskać więcej informacji bardzo prsoimy o kontakt z naszym działem serwisowym.

 

Zgłoszenie serwisowe