Wózki magazynowe PRAMAC

Wózki widłowe magazynowe marki PRAMAC to połączenie doskonałej jakości z europejską precyzją.
Bardzo prężnie rozwijające się firma PRAMAC posiada w swojej ofercie zarówno wózki widłowe magazynowe o napędzie mechanicznym jak również elektrycznym. Do produkcji tych urządzeń używane są najlepsze dostępne na rynku materiały, dzięki czemu wózki widłowe tej firmy szczycą się wyższą wytrzymałością niż wózki widłowe innych marek.
Główną dewizą firmy PRAMAC jest satysfakcja oraz zadowolenie Klienta.

Czytaj więcej o wózkach PRAMAC

W swojej ofercie marka PRAMAC posiada wózki widłowe magazynowe przeznaczone do transportu bliskiego jak również wózki widłowe magazynowe o napędzie elektrycznym z masztem przeznaczone do prac w nawet bardzo wysokich magazynach.

Pełen zakres produktów oferowanych przez firmą PRAMAC:

  • ręczne wózki widłowe paletowe
  • ręczne wózki widłowe paletowe z wagą
  • nożycowe wózki widłowe podnośnikowe
  • elektryczne wózki widłowe paletowe
  • wózki widłowe czołowe o napędzie gazowym oraz diesel
  • wózki widłowe czołowe elektryczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma PRAMAC jest w stanie dostarczyć wózki widłowe magazynowe dostosowane nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

W razie jakichkolwiek awarii lub usterek nasz wykwalifikowany oraz przeszkolony personel serwisowy jest w stanie błyskawicznie udzielić naszym Klientom wszelkiej pomocy w przywróceniu funkcjonowania ich magazynu.

Wszystkie sprzedawane wózki widłowe magazynowe są objęte pełną fabryczną gwarancją producenta.

Na urządzenia o wysokości podnoszenia powyżej 80 cm (zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymogami Urzędu Dozoru Technicznego) przeprowadzane są odbiory techniczne wózków widłowych.

Nasza firma świadczy również usługi w pogwarancyjnym serwisie oraz naprawie wózków widłowych magazynowych firmy PRAMAC oraz innych wiodących producentów na naszym rynku.

Przedsiębiorstwo Prywatne SAW-TRAK w połączeniu z firmą Pramac to dla naszych Klientów Satysfakcja Gwarantowana.