Podesty ruchome

Oferujemy Państwu podesty ruchome zróżnicowane pod względem wysięgu, zasilania oraz napędu w zależności od miejsca, w którym podesty ruchome maja pracować. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroką gamę podestów ruchomych marki GENIE i JLG- światowych liderów w produkcji tego typu maszyn, wśród których nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą maszynę dla siebie.

 

Czytaj więcej o firmie Genie i JLG

Firma Genie powstała w 1966 roku. Na początku swej działalności zajmowała się produkcją wind materiałowych oraz wind osobowych. Dzięki innowacyjnym technologiom i bardzo dobrej jakości swoich produktów stała się marką znaną na całym świecie a jej maszyny są najczęściej używanymi maszynami na budowach całego świata.

W początkach swej działalności firma GENIE zaczynała od małego zakładu i kilku pracowników. Obecnie zatrudnia około 2 tysięcy osób.

Produkty GENIE powstają obecnie w kilku zakładach produkcyjnych a główna siedziba firmy znajduje się w Redmont w USA.

Główną zaletą firmy jest jej kompleksowość, dbałość o najwyższe standardy produkcji oraz niezawodność. Produkty firmy Genie są idealnie dopasowane do potrzeb Klientów, pod względem możliwości, gabarytów oraz ceny.

Firma JLG to wiodący na świecie producent samojezdnych podnośników koszowych oraz podestów teleskopowych.

Firma powstała w 1969 roku. Rok później na rynku pojawił się pierwszy podnośnik koszowy. Z niewielkiej firmy liczącej niespełna dwudziestu pracowników firma JLG stała się największym i najlepszym na świecie dostawcą podestów ruchomych.

Firma ta dostarcza produkty, które spełniają potrzeby Klientów na całym świecie w zakresie najwyższej jakości i osiągów.

Prace na wysokości wymagają profesjonalnego i niezawodnego sprzętu. Swoim Klientom oferujemy podnośniki nożycowe (elektryczne do prac wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, terenowe spalinowe) oraz podnośniki koszowe teleskopowe (samojezdne elektryczne i spalinowe).

Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są niezastąpionymi urządzeniami, które pomagają nam w pracach wysokościowych wewnątrz pomieszczeń zamkniętych.
Charakteryzują się dużą platformą roboczą i dużym udźwigiem dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem przy pracach montażowych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu lub zapasu materiału.

Na stanie znajduje się kilkadziesiąt urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach. Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego podestu ruchomego do potrzeb naszych Klientów oraz warunków w jakich będzie on pracować.

Czytaj więcej o podestach nożycowych

  • Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są przeznaczone do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach znajdują zastosowanie również do prac na zewnątrz obiektów.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania plakatów o dużych gabarytach. Niektóre z maszyn wyposażone są w białe ogumienie nie brudzące podłoża, dlatego mogą być wykorzystywane do prac w czystych halach z lakierową podłogą (przemysł spożywczy)

  • Podesty nożycowe z napędem spalinowym wykorzystywane są głównie na budowach przy wszelkiego rodzaju montażach w tym konstrukcji stalowych hal.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału.

Teleskopowo-przegubowe podesty ruchome o napędzie elektrycznym i spalinowym są niezastąpionym urządzeniem do prac wysokościowych zarówno w pomieszczeniach jak i na otwartym powietrzu w miejscach szczególnie, trudno dostępnych.

Dzięki konstrukcji przegubowo-teleskopowej możliwa jest praca w miejscach oddalonych od miejsca gdzie można ustawić jakiekolwiek inne urządzenie przydatne w pracy. Dodatkowo urządzenia te dają nam możliwość omijania przeszkód znajdujących się na drodze podnoszonego kosza, dzięki czemu możemy je zastosować do prac w pomieszczeniach gdzie dostęp do miejsca robót jest utrudniony poprzez już istniejące elementy konstrukcyjne czy też regały.

Wynajem podestów ruchomych

Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz maszyn, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy są w stanie zaoferować taką opcję wynajmu podestów ruchomych, która spełni Państwa wszelkie oczekiwania.

Wynajem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy daje elastyczność w dostępie do podestu ruchomego gdy potrzebujesz maszyny, która ma wykonać konkretną pracę w konkretnym czasie. Jesteśmy w stanie zagwarantować dostęp do podnośników koszowych zróżnicowanych pod względem wysięgu, napędu oraz miejsca, w którym ma pracować. Jesteśmy w stanie zapewnić podest zastępczy na wypadek nieprzewidzianej awarii, przez co nasi Klienci nie maja przestojów w wykonywanej pracy. Wszystkie nasze maszyny przed wynajmem przechodzą kompleksowe przeglądy oraz są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego.

Współpracując z nami w zakresie wynajmu podestów ruchomych masz pewność, że współpracujesz z solidnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem, dla którego zadowolenie Klienta jest sprawa priorytetową. Możesz również liczyć na jakość, niezawodność i wydajność naszych podestów ruchomych, niezależnie od tego czy wynajmujesz je na jeden dzień czy też na kilka miesięcy.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat wynajmu lub sprzedaży podestów ruchomych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym:

Michał Morek

Krzysztof Srokosz

 

 

Czytaj więcej o podestach teleskopowo - przegubowych

Podesty ruchome teleskopowo-przegubowe stanowią osobną grupę urządzeń naszej firmy. Ich parametry techniczno-użytkowe umożliwiają wykonywanie prac w miejscach trudno dostępnych.
Podesty teleskopowe oraz teleskopowo-przegubowe służą do prac montażowych, konstrukcyjnych oraz innego typu robót w miejscach trudno dostępnych, znajdujących się na znacznej wysokości (do 24 m) bądź też w miejscach oddalonych od punktu w którym można ustawić podest ruchomy. W przypadku podestów teleskopowych możliwe jest podniesienie pracownika wraz z wyposażeniem na odpowiednią wysokość i przemieszczanie go we wszystkich kierunkach na sztywnym ramieniu teleskopowym. Podesty tego typu posiadają napęd zarówno spalinowy jak i elektryczny, co umożliwia im również pracę wewnątrz obiektów zamkniętych.