Ładowarki teleskopowe MANITOU

Przedsiębiorstwo Prywatne Saw-Trak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów poszerza ofertę o ładowarki samojezdne MANITOU. Szeroka gama produktów tej marki dedykowana jest m. innymi dla budownictwa, rolnictwa i przemysłu. Maszyny te wyróżniają się jakością, perfekcyjnością i niezawodnością. Ich cechy charakterystyczne to dobra wydajność i duży zasięg.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat ładowarek teleskopowych prosimy o kontakt z działem handlowym:

Michał Morek
tel.: /12/ 683-90-12
michal.morek@saw-trak.pl
Mateusz Komasara
tel.: /12/ 683-90-16
mateusz.komasara@saw-trak.pl

ładowarki teleskopowe

Czytaj więcej o ładowarkach teleskopowych

Ładowarki teleskopowe firmy MANITOU są urządzeniami o szerokim wachlarzu zastosowań zwłaszcza w tartakach, gospodarstwach rolnych, firmach budowlanych, transportowych oraz w wielu dziedzinach przemysłu.

W ostatnich latach bardzo wyraźnie można dostrzec w nadleśnictwach i gospodarstwach rolnych zastępowanie ciągników rolniczych z ładowaczami czołowymi przez ładowarki teleskopowe. Najważniejszą cechą ładowarek teleskopowych jest ich uniwersalność oraz wielozadaniowość. Dzięki swojej niebywałej zwrotności oraz szybkości z powodzeniem mogą również zastępować wózki widłowe. Niebywałą zaletą tego typu urządzeń są ich gabaryty, dzięki którym mogą wjeżdżać w miejsca, do których ciągnik z zamontowanym ładowaczem okazywał się zbyt duży. W branży rolnej i leśnej największą popularnością cieszą się maszyny do 10 metrów wysięgu oraz udźwigiem do 4,5 tony.

W gamie ładowarek teleskopowych oferowanych przez firmę MANITOU znajdują się urządzenia dedykowane dla firm budowlanych -modele obrotowe MRT, które charakteryzują się niezwykłą zwrotnością oraz mobilnością ze względu na obrotową podstawę ładowarki, oraz specjalistyczne ładowarki teleskopowe serii MHT dla przemysłu ciężkiego. Ładowarki teleskopowe przeznaczone dla branży budowlanej to modele MRT, MLT serii 5 oraz najpopularniejsze modele MT o wysokości podnoszenia od 5 do 18 metrów oraz udźwigach od 3 do 4 ton.

Dzięki bardzo szerokiej gamie oferowanych osprzętów, ładowarki teleskopowe można wyposażyć w wszelkiego rodzaju łyżki (począwszy od przystosowanych do prac ziemnych a na przeznaczonych do materiałów sypkich skończywszy) wideł oraz wszelkiego rodzaju chwytaków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, firma Manitou wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom branży budowlanej. Ze względu na swoją niezawodność oraz wysoką jakość produktów ładowarki teleskopowe Manitou są doskonale znane na placach budów na całym świecie.

Urządzenia marki Manitou proponowane dla przemysłu drzewnego to głównie maszyny terenowe o dużej niezawodności, szybkości oraz dużych udźwigach. Ładowarki Teleskopowe Manitou przeznaczone do prac w przemyśle drzewnym charakteryzują się bardzo dużą zwrotnością oraz mobilnością. Są to urządzenia zdolne do poruszania się nawet w najcięższym terenie. Do tego typu zastosowań proponowane są urządzenia MT oraz MTV o wysokościach podnoszenia od 5 do 9 metrów i wysokim udźwigu.

W dzisiejszych czasach moda na recycling oraz ochronę środowiska wciąż rośnie dlatego ładowarki teleskopowe Manitou znajdują zastosowanie również w tej branży. Dzięki możliwości pracy ze specjalistycznym osprzętem ładowarki teleskopowe Manitou pracują na niemalże wszystkich wysypiskach śmieci całej Europy. Najpopularniejszymi maszynami w tej gałęzi gospodarki są ładowarki teleskopowe MT oraz ładowarki teleskopowe niezwykle wytrzymałe i niezawodne.

W przypadku maszyn dla przemysłu firma Manitou musiała stanąć przed wyzwaniem zaprojektowania oraz stworzenia urządzeń będących w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom. Przeładunek materiałów, załadunek oraz rozładunek wyrobów gotowych to zadania, przed którymi stają ładowarki teleskopowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Manitou oferuje urządzenia o niebywałej mobilności oraz zwrotności, dzięki czemu stają się one nieodzownym elementem dużych przedsiębiorstw.