Saw-trak
 

podesty

Wynajem podestów ruchomych

Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki wachlarz maszyn, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy są w stanie zaoferować taką opcję wynajmu podestów ruchomych, która spełni Państwa wszelkie oczekiwania.

Wynajem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy daje elastyczność w dostępie do podestu ruchomego gdy potrzebujesz maszyny, która ma wykonać konkretną pracę w konkretnym czasie. Jesteśmy w stanie zagwarantować dostęp do podnośników koszowych zróżnicowanych pod względem wysięgu, napędu oraz miejsca, w którym ma pracować. Jesteśmy w stanie zapewnić podest zastępczy na wypadek nieprzewidzianej awarii, przez co nasi Klienci nie maja przestojów w wykonywanej pracy. Wszystkie nasze maszyny przed wynajmem przechodzą kompleksowe przeglądy oraz są dopuszczone do eksploatacji przez Urząd Dozoru Technicznego.

Współpracując z nami w zakresie wynajmu podestów ruchomych masz pewność, że współpracujesz z solidnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem, dla którego zadowolenie Klienta jest sprawa priorytetową. Możesz również liczyć na jakość, niezawodność i wydajność naszych podestów ruchomych, niezależnie od tego czy wynajmujesz je na jeden dzień czy też na kilka miesięcy.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat wynajmu lub sprzedaży podestów ruchomych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym:

Michał Morek

Krzysztof Srokosz